VYBAVENÍ CHATY


Naše komfortní chata má 2 podlaží.

V přízemí se nachází plně vybavená kuchyně. Nádherná jídelna s kamny na tuhá paliva. Koupelna se sprchovým koutem, pračkou a elektrickým žebříkem. WC je samostatně. Obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kachlovými kamny a klimatizací, TV - připravuje se, momentálně bez.
V prvním poschodí jsou dvě ložnice. Jedna ložnice je s manželskou postelí, toaletkou, stolkem s křesílkem a klimatizací. Druhá ložnice je se dvěma samostatnými lůžky, postýlkou pro malé děti, toaletkou a klimatizací. 

K dispozici jsou knížky, hračky, společenské hry a hry na ven, ručníky, osušky, povlečení a utěrka. Vytápění je zajištěno kamny na tuhá paliva, kachlovými kamny a klimatizací.
Pro vaše pohodlí jsou v chatě připraveny navíc teplé deky pro chladnější večery venku.

Součástí chaty je kryté sezení s grilem. U chaty je bazén s lehátky a jako bonus navíc sezónní ovoce k zobání. K dispozici je parkování pro 1 -2 auta.

Celý prostor je nekuřácký a mazlíčkům je vstup zakázán. Wiffi připojení tu není.

Kapacita ubytování je 5 osob / max 4 dospělí /.

Obývací pokoj

Obývací pokoj je v přízemí chaty.

Je zde rozkládací gauč, stylová kachlová kamna, k dispozici jsou různé hry, pastelky, hračky pro děti. Využít můžete knihovnu, kde si můžete půjčit knihu ke čtení a posedět v pohodlném křesle, či si zpříjemnit večer zatopením v kachlových kamnech. K dispozici je zde klimatizace.

Kuchyně

V přízemí chaty je plně vybavená kuchyňka - elektrická kamna, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toustovač, kávovar Dolge Gusto, lednice s mražáčkem, myčka.

Vodu máme vlastní, pitnou.

Ručně vykopaná studánka v pískovci, která je schovaná pod chatou má křišťálově jiskřivou chuť. Nedá se srovnávat s chlorovanou vodou z vodovodního řádu, však to poznáte sami.

Jídelna

Stylová jídelna je v přízemí chaty.

Je zde rozkládací stůl a 6 židlí. Dominantou jídelny je starožitná kredenc, krásná komoda, kamna na tuhá paliva a schody vedoucí do prvního patra chaty.

Koupelna a wc
Koupelna je v přízemí chaty.

Je tu sprchový kout, pračka, žehlící prkno, žehlička, fén, ručníky a osušky.

WC je samostatně.

Vstupní chodbička

Jedna ložniceV prvním poschodí jsou 2 ložnice.

V jedné ložnici je manželská postel, toaletka, stoleček s křesílkem, klimatizace.

Druhá ložnice - dětský pokoj

V druhé ložnici jsou 2 samostatná lůžka, menší postel pro děcko, toaletka, klimatizace. 
Děti tu mají k dispozici hračky, kočárek, hrací kobereček.

Kryté sezení


V  sezení je selský nábytek s grilem.

              Letos v r. 2022 bude zprovozněn i bazén